
KONIEC ROKU
Dziękujemy wszystkim naszym Uczniom za zaangażowanie, wytrwałość i setki małych oraz dużych sukcesów, które wspólnie świętowaliśmy przez cały rok. 
Gratulujemy pomyślnego zdania egzaminów końcoworocznych, podczas których sprawdzaliście swoje umiejętności w zakresie słuchania, czytania, znajomości słownictwa i gramatyki oraz mówienia. Jesteśmy dumni z Waszych postępów! 
Dziękujemy także Rodzicom za zaufanie i wsparcie, a naszym Lektorom za pasję, zaangażowanie i serce wkładane każdego dnia w nauczanie. 
Życzymy wszystkim pięknych, słonecznych i pełnych odpoczynku wakacji! 
Niech będzie to czas radości, przygód i ładowania baterii przed kolejnym rokiem.
Do zobaczenia po wakacjach! 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji część 1 i grupy naszych wspaniałych lektorek: Ani Zaperty, Oksany i Agaty
—————————————————————-
Szkoła Języków Obcych Marii Szot
ul. Paderewskiego 52
66-400 Gorzów Wielkopolski



