fbpx

DOŁĄCZ DO NAS

Szacunek – Współpraca – Zaufanie

LEKTORZY JĘZYKA ANGIELSKIEGO I NIEMIECKIEGO

NAPISZ DO NAS

    Kwalifikacje językowe i metodyczne, entuzjazm w nauczaniu, gotowość do podejmowania wyzwań, pasja i energia, umiejętność pracy z dziećmi i/lub młodzieżą, umiejętność pracy zespołowej, wysoka kultura osobista, odporność na stres, inwencja i pomysłowość, otwarcie na rozwój dydaktyczno-metodyczny;
    Doświadczenie w nauczaniu online i znajomość nowoczesnych technologii mile widziane.
    Współpracę na przejrzystych warunkach zatrudnienia, gwarancję terminowej wypłaty wynagrodzenia na podstawie zawartej umowy zlecenia lub wystawionego rachunku, odprowadzenie podatków i ubezpieczenia, grafik zajęć dostosowany do możliwości czasowych lektora, swobodę w nauczaniu w ramach naszych standardów, wsparcie metodyczne, atmosferę wzajemnego uczenia się, materiały dydaktyczne, możliwość rozwoju.
    1. Zgłoszenie mailem, przesłanie CV i dokumentów potwierdzających kwalifikacje do nauczania języka angielskiego/niemieckiego, listów polecających, listu motywacyjnego; 2. Zaproszenie na rozmowę online po wstępnej rekrutacji. 3. Zaproszenie na rozmowę w siedzibie szkoły. 4. Podjęcie decyzji, uzgodnienie warunków współpracy i zawarcie umowy.

    Jeśli masz jeszcze jakieś pytania - napisz do nas! Jeśli jesteś gotowa/y - aplikuj śmiało. Zapraszamy!